עברית Spanish 
רויסמן 
רויסמן - רואי חשבון 
בבאר שבע והדרום 
היעוץ שלנו...ההצלחה שלך!                                   
 
צור קשר עוד היום   בטל'   08-6480765   או לחץ כאן.                                                                                              
עברית  |  Spanish  |  
שירותי ראיית חשבון  |  שירותי הנהלת חשבונות  |  החזרי מס שבח  |  החזרי מס לשכירים  |  
עצמאי, בעל חברה,
קבל הצעת מחיר לשנת 2016, פגישה ראשונה ללא תשלום וללא התחייבות.
ניתן לפתוח דרכנו תיקים כבר היום לשנת 2016,
אם את/ה מחפש/ת שרות מקצועי ללא פשרות במחיר אטרקטיבי פנה עוד היום, טלפון
08-6480765
 או  צור קשר דרך האתר,
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן   ואנו נחזור אליך בהקדם.
  
                              

שתף קישור בפייסבוק/טוויטר
FacebookTwitter

דף הבית  >>  מבזקי מס
מבזקי מס
 
דחיית מע"מ אפריל 2016. דחיית המועד לדיווח ותשלום – מס הכנסה, ניכויים ומע"מ אפריל 2016,מ- 15.5.2016 ליום 17.5.2016
בימים 11-12/5/2016 יחולו יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה ויום העצמאות. מתוך רצון להקל על ציבור המייצגים, הנישומים והעוסקים, החליט, מנהל רשות המיסים, מר משה אשר, לדחות את מועד הדיווח והתשלום של הדוחות התקופתיים למס הכנסה, ניכויים ומע"מ 4/2016 עד ליום שלישי ה – 17.5.2016. (הארכה מתייחסת לדוחות שאמורים להיות מוגשים עד ליום 15.5.16). הארכה מתייחסת לכלל הלקוחות החייבים בדיווח ובתשלום דוחות תקופתיים למע"מ, מקדמות וניכויים, בכל אפשרויות הדיווח והתשלום, וכוללת גם את הלקוחות ומייצגיהם שאינם משלמים באופן מקוון, אלא עושים זאת באמצעות שוברי תשלום. תשומת לבכם, ניתן להפיק שובר תשלום באמצעות היישום לדיווח תקופתי למע"מ עד 17.5.16 ולשלמו עד 19.5.16. ​

קבלת קהל מס הכנסה ומע"מ פסח 2016
בחול המועד פסח 2016 משרדי מס הכנסה, מיסוי מקרקעין ומע''מ יהיו סגורים ולא יינתן בהם כל שירות.

שביתת רשות המיסים (מס הכנסה,מע"מ) וגם ביטוח לאומי החל מ-3/4/2016
חודש אפריל 2016 נפתח בשביתת עובדי מס הכנסה, מע"מ,ביטוח לאומי פתחו בשביתה היום 3.4.2016, בשל העיצומים במגזר הציבורי. צפויים שיבושים בשירות לציבור בשל השבתת מחשב רשות המיסים (שע"מ).

הגשת דוח 2015 למס הכנסה מקוון, דחיית המועד האחרון להגשת הדו"ח השנתי במס הכנסה ליחידים לשנת המס 2015
דחיית המועד להגשת דו"ח שנתי מקוון ליחיד במס הכנסה (טופס 1301 מקוון): במטרה לאפשר קבלת כלל האישורים הרלוונטיים לדוחות השנתיים לשנת המס 2015 והיערכות מתאימה, הוחלט לדחות את מועד הגשת הדו"ח ליחידים החייבים בהגשת דו"ח מקוון לפי סעיף 131(ב2) עד ליום חמישי ה- 30.6.2016. לתשומת לבכם! היישום לשידור דוחות באינטרנט יפתח ב- 2.5.2016. דחיית מועד הגשת הדו"ח ליחיד (שאינו חייב בדו"ח מקוון) במס הכנסה: לגבי יחידים החייבים בהגשת דו"ח שנתי במס הכנסה, שאינם חייבים בדו"ח מקוון, הוחלט לדחות את המועד האחרון להגשת הדו"ח, כאמור עד ליום שלישי ה- 31.5.2016.


חדש, בשנת 2016 ניתן לבצע תיאום מס לשכירים באינטרנט.השרות מאפשר בשנת 2015 לבצע תיאום מס באופן מקוון ומאפשר לקבל אישור תיאום מס לשנת 2015.
מעכשיו שכירים יכולים לבצע תאומי מס לשנת 2016 באינטרנט, נדגיש, מדובר בתאום מס לשנה השוטפת ולא בבקשות להחזרי מס לשנים קודמות. מעתה יכולים עובדים שכירים לערוך תיאום מס וסימולציות עבור משכורות ממעסיקים שונים באמצעות אתר האינטרנט של רשות המסים. האישור על תיאום המס יישלח למבקש בתוך כמה ימים בדואר. קישור לביצוע תאום מס דרך האינטרנט: שכירים המבקשים לערוך תיאום מס לא יצטרכו עוד להגיע למשרדי השומה ולהמתין בתור. מהיום אפשר להגיש בקשות לתיאום מס ישירות מהמחשב האישי באמצעות היישום החדש שמפעילה רשות המסים. באתר הרשות ניתן מעכשיו לערוך תיאום מס עבור משכורות המשולמות ממעבידים שונים (עד שישה מעבידים), כל עוד ההכנסה הכוללת מכל המשכורות אינה עולה על סכום של 188,544 ₪ בשנה. מטרתו של תיאום המס למנוע תשלום מס עודף במהלך שנת המס, שכן שיעור המס מחושב בנפרד עבור כל אחת מהמשכורות. את תיאום המס באתר האינטרנט אפשר לבצע רק פעם אחת בכל שנת מס, וכל תיקון או פנייה נוספת יצריכו עדיין הגעה למשרדי השומה. בקשת הקלות וזיכויים בתיאום המס השירות החדש של רשות המסים מאפשר לשכירים להגיש בקשות להקלות ולזיכויים בתשלום המס עבור שכיר תושב מדינת ישראל (2.25 נקודות זיכוי), אישה עובדת (0.5 נקודת זיכוי), משפחה חד הורית (נקודת זיכוי אחת) וילדים. עם זאת, חשוב לזכור כי גם שיעור המס הנקבע בתיאום המס אינו סופי, וחישוב המס הסופי ייקבע רק לאחר הגשת דו''ח שנתי עבור כלל ההכנסות של העובד.
http://www.misim.gov.il/shteumeimas/frmPreMain.aspx?cur=1

מענק הכנסה/מענק עבודה - סימולטור חדש יבדוק זכאות לקבלת מענק מס הכנסה שלילי
מענק הכנסה/מענק עבודה - מהו? החוק להגדלת שיעור ההשתתפות בכוח העבודה ולצמצום פערים חברתיים (מס הכנסה שלילי) נחקק במטרה לעודד תעסוקה, להיטיב עם השכבות החלשות ולצמצם את אי השיוויון הקיים במשק. הסימולטור שלהלן יסייע בידיך לחשב את גובה המענק המגיע. במקרה של סתירה בין תוצאות החישוב בסימולטור לבין הוראות החוק, הוראות החוק תגברנה. מענק הכנסה - מי זכאי? 1. עובד מעל גיל 23. 2. לעובד ילדים שגילם מתחת ל-19 שנים, או הוא בן 55 שנה, גם ללא ילדים. 3. תביעות בעד חודשי עבודה בשנים 2007, 2008 - יתקבלו רק תביעות של עובדים שבשנת המס היו תושבי "אזור שילוב". פרוט "אזורי השילוב" 4. הזכאות למענק לא תחול על עובד שבמועד כלשהו בשנת המס החזיק בבעלותו, בבעלות בן זוגו או בבעלות ילדו, זכאות במקרקעין (דירה, חנות, מגרש וכד') בשיעור של 50% ומעלה. הוראה זו לא תחול על החזקת דירת מגורים יחידה. 5. אין רואים בעובד מי שקיבל הכנסתו מ"קרובו"-בן זוג, אח/ות, הורה, הורי הורה, צאצא וצאצאי בן הזוג, ובן זוגו של כל אחד מאלה. וכן מי שקיבל הכנסתו מחברה שהיא או קרובו (כאמור) הם בעלי שליטה בה (מחזיקים מעל 10% בחברה).
https://www.misim.gov.il/shmaanakavoda/frmFirst.aspx

בהתאם להודעת שר האוצר מיום 3 בספטמבר 2015, שיעור המע"מ על עסקה ועל יבוא טובין יירד ב-1%, מ-18% ל-17%, החל ביום 1 באוקטובר 2015.
בהתאם להודעת שר האוצר מיום 3 בספטמבר 2015, שיעור המע"מ על עסקה ועל יבוא טובין יירד ב-1%, מ-18% ל-17%, החל 1/10/2015.

קבלת קהל בחול המועד סוכות 2015,בחג הסוכות ובימי חול המועד יצאו חלק מעובדי רשות המסים בישראל לחופשת חג מרוכזת. להלן סדרי העבודה בחג ובימי חול המועד
קבלת קהל בחול המועד סוכות 2015 משרדי מס הכנסה, מיסוי מקרקעין ומע''מ יהיו סגורים ולא יינתן בהם כל שירות.

דחיית תשלום מע"מ 7-8/2015 ותשלום מקדמות מס הכנסה 7-8/2015 בשל החגיים בחודש ספטמבר 2015, דחיית תשלום מע"מ אוגוסט 2015
נסב את תשומת לבם של ציבור המדווחים ,המועד לדיווח ולתשלום של מע"מ, מקדמות וניכויים למס הכנסה בחודש ספטמבר, נדחה ל-21.9.2015. מדובר על דחיית תשלום מע"מ אוגוסט 2015 ודחיית תשלום מקדמות מס הכנסה אוגוסט 2015 הדחייה תקפה גם למשלמים באמצעות אתר האינטרנט של רשות המסים.

מ.ט.י באר שבע והנגב , כתובת, טלפון,קבלת קהל
בקישור המצורף ניתן למצוא פרטים על מטי באר שבע כולל כתובת, טלפון ויצירת קשר.
http://www.mati-beersheva.org.il/

חדש, מערכת מידע על עסקאות נדל"ן,מידע על עסקאות נדל"ן, אתר רשות המיסים. השוואה של עסקאות נדל"ן,השוואת מחירי נדל"ן לפי כתובת
מערכת "מידע נדל"ן" של רשות המיסים זהו מאגר מידע אינטרנטי פתוח לציבור, המאפשר קבלת נתונים על מכירות נכסי נדל"ן לפי חתכים שונים. מערכת מאפשרת לאתר עסקאות נדל"ן לפי כתובת הנכס. לכניסה למערכת לחץ על הקישור המצורף:
http://www.misim.gov.il/svinfonadlan2010

קישור חדש,אתר מס הכנסה הדפסת/הפקת טופס אישור ניכוי מס במקור 2016 -2015 ו/או אישור ניהול ספרים 2015 לפי ת.ז,,ח.פ. , יש להפיק את האישורי ניכוי באינטרנט
עדכון,קישור חדש אתר רשות המיסים,מס הכנסה,בדיקה/הדפסת טופס אישור ניהול ספרים/טופס אישור ניכוי מס במקור/אישור על פטור מניכוי מס במקור 2015 - 2016, יש להפיק באינטרנט. הורדת טופס אישור ניכוי מס סמקור ואישור ניהול ספרים מעתה רק באינטרנט ,ניתן לאתר את האישור לפי ת.ז.,מספר עוסק מורשה או ח.פ. (מספר חברה). הבהרה של רשות המיסים לגבי הפקת אישורי מס במקור או אישור ניהול ספרים. גם בשנים 2015 - 2016, לא נשלחים אישורי פטור מנכוי מס במקור. רשות המסים הנהיגה שיטה להפצת מידע בדבר הפקת אישור ניכוי מס במקור והפקת אישור ניהול ספרים דרך אתר של רשות המיסים. אין צורך לדרוש ממקבל התשלום אישורי ניכוי מס במקור מודפסים. במסגרת השיטה החדשה, לא יודפסו ולא יישלחו באמצעות הדואר אישורים על פטור מניכוי מס במקור / הקטנה מניכוי מס במקור, ולא יישלח אישור ניהול ספרים (אישור על ניהול פנקסי חשבונות ורשומות לפי חוק עיסקאות גופים ציבוריים). מעתה, ניתן להנפיק את האישורים באמצעות אתר האינטרנט של מס הכנסה. הדפסת האישור תעשה דרך הדואר האלקטרוני. כמו כן, לפי דרישת מס הכנסה (תקנות מס הכנסה ניכוי מס במקור),לפני ביצוע תשלומים החייבים בנכוי מס במקור מספקים או נותני שרותים, יש לבדוק את תוקף האישור של מקבל התשלום באתר של רשות המיסים. קישור לאתר שע"מ לצורך הפקת "טופס אישור ניכוי מס במקור ו/או טופס ניהול ספרים": טופס לצורך אישור מס במקור -2016 - 2015, במקרה שאין בעיות בתיק ינתן אישור עד ל-31.03.2016, בכפוף לאישור פקיד השומה.
https://www.misim.gov.il/gmishurim/firstPage.aspx


חדש,אתר התשלומים של מס הכנסה, תשלום חובות מס הכנסה באינטרנט
בשירות זה באתר מס הכנסה ניתן לשלם חובות הקיימים בתיק בנושאים הבאים: - תשלום על חשבון מס ו/או חוב צפוי (כולל שערוך) - תשלום על חשבון מקדמות לשנה שוטפת - תשלום על חשבון הכנסות מיוחדות - קנסות - תשלום כללי לתיק עם יתרות חוב קיימות לכניסה לשירות הקלק על הקישור:
http://www.misim.gov.il/gmhovotmh/firstPage.aspx

חדש,תשלום מקדמות מס הכנסה באינטרנט
רשות המיסים מאפשרת כחלק משיפור השירות לאזרח ניתן לדווח ולשלם באמצעות האינטרנט את מקדמות מס הכנסה .השירות מיועד לכלל מדווחי המקדמות וללקוחות כל חברות האשראי והבנקים. הקישור לתשלום המקדמות הוא בכתובת:
https://www.misim.gov.il/gmmikdama/firstPage.aspx

עדכון,דחיית המועד האחרון להגשת דוח מס הכנסה והארכת המועד להגשת הדיווחים השנתיים על ניכויים לשנת המס 2014
( 29/04/2015,  יום רביעי)
במטרה לאפשר קבלת כלל האישורים הרלוונטיים לדוחות השנתיים לשנת 2014 , החליטה הנהלת רשות המסים על דחיית המועד האחרון להגשת דוח מס הכנסה שנתי ליחידים לשנת המס 2014, כמפורט להלן: • המועד האחרון להגשת דו''ח שנתי ליחיד במס הכנסה, החייב בהגשת דו''ח שנתי ואינו חייב בהגשת דו''ח מקוון הוא יום ראשון יג' בסיוון תשע''ה, 31.5.15. • המועד האחרון להגשת דו''ח שנתי מקוון ליחיד במס הכנסה, החייב בהגשת דוח מקוון הוא יום שלישי יג' בתמוזתשע''ה, 30.6.15 בהתחשב בזמן הנדרש להיערכות להגשת הדוחות המקוונים ובשל העיצום הכספי המוטל על המאחרים בהגשה, החליטה הנהלת רשות המסים להאריך את מועד הגשת הדיווח השנתי על ניכויים ממשכורת ומשכר עבודה ( טופס 0126 ) ועל ניכויים שתשלומים שאינם משכורת או שכר עבודה ( 0856 ) לשנת המס 2014 עד ל- 31 במאי 2015.

עדכון שעות קבלת קהל הכנסה,מע"מ, בחול המועד פסח 2015
בחג הפסח ובימי חול המועד 2015 יצאו חלק מעובדי רשות המסים בישראל לחופשת חג מרוכזת. משרדי מס הכנסה, מיסוי מקרקעין ומע''מ יהיו סגורים ולא יינתן בהם כל שירות.

מועד חוקי להגשת דוח שנתי 2014 עצמאים וחברות
מועד הגשת הדו"ח למס הכנסה לשנת 2014: שכיר ויחיד שאינו מנהל את חשבונותיו לפי שיטת החשבונאות הכפולה ואינו חייב בהגשת דו"ח מקוון מועד הגשת הדו"ח הוא עד 30/04/2015 . מי שחייב בהגשת דו"ח מקוון (שידור הדו"ח באינטרנט) או שמנהל את חשבונותיו לפי שיטת החשבונאות הכפולה -מועד הגשת הדו"ח הינו עד 31/05/15. נישום המיוצג על ידי משרדינו יוכל להגיש מאוחר יותר ללא קנס בהתאם לאורכות של משרדינו.

שידור טופס 1301 דוח שנתי למס הכנסה 2014 באופן מקוון, באמצעות רואה חשבון/יועץ מס המקושר למס הכנסה או שידור באינטרנט.
חייב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה עבור 2014? למשרדינו נסיון של יותר מ-15 שנה בהכנת דוחות למס הכנסה, לפרטים נוספים הינך מוזמן ליצור קשר אתנו.
http://www.roisman.co.il

מספר עמודים: 5
 1  2 3 4    הבא   
תאריך ושעה
 
שתף קישור בפייסבוק/טוויטר
FacebookTwitter

עצמאי, בעל חברה,
קבל הצעת מחיר לשנת 2016, פגישה ראשונה ללא תשלום וללא התחייבות.
ניתן לפתוח דרכנו תיקים כבר היום לשנת 2016,
אם את/ה מחפש/ת שרות מקצועי ללא פשרות במחיר אטרקטיבי פנה עוד היום, טלפון
08-6480765
או צור קשר דרך האתר,
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן ואנו נחזור אליך בהקדם.
יועצי  מס באר שבע                    הנהלת חשבונות באר שבע                     רואי חשבון באר שבע        הנהלת חשבונות באר שבע           
לייבסיטי - בניית אתרים